Karatisti na 1. kole Českého pohára v godžu-ryu, Kopáč je v reprezentácii SR, úspechy Ovečkovej

28.06.2018

Marec 2018 priniesol do Hanko kai Senica mnoho významných úspechov:

na prvom kole Českého pohára godžu-ryu získal Martin Kopáč (1. dan) dve zlaté a jednu striebornú medailu, čím sa stal najúspešnejším pretekárom turnaja. Okrem toho bol zaradený aj do slovenskej štátnej reprezentácie a bude v roku 2018 reprezentovať SR na medzinárodných súťažiach.

Alžbeta Ovečková sa snaží vybojovať účasť na OH v Tokiu v roku 2020. Doteraz získala v kata senioriek bronz na Svetovom pohári v Rakúsku, momentálne je na 34. mieste v rebríčku svetového karate-kata. Svoje umenie predstavila aj na súťažiach v španielskej Guadalajare, v arabskom Dubaji a v rakúskom Salzburgu.

Úspechy mladých karatistov z Hanko kai si môžete prečítať ďalej  v materiáloch, ktoré uverejnili Naša Senica a Záhorák: